Relax na úpätí nízkych tatier

Hotel Lomnistá

Lomnistá Dolina - Jasenie

Hotel Lomnistá sa nachádza na konci obce Jesenie na úpätí Nízkych Tatier. Celý areál hotela je obkolesený z dvoch strán potôčikom a z dvoch strán lesom. V blízkosti sa nachádza Relax a SPA Bystrá (21 km), množstvo kvalitných lyžiarskych stredísk ako sú SKI Tále (25 km), Chopok juh (30 km), Hlobišov (20 km).
Hotel Lomnistá ponúka ideálne prostredie pre rodiny, ale aj skupinové akcie v lete aj v zime.

Ubytovanie

V hlavnej budove sa nachádza priestor na ubytovanie 90 hostí. Nachádzajú sa v nej dvoj a troj lôžkové izby.

Hlavná budova

Na začiatu nášho areálu nájdete hlavnú budovu, kde sa nachádza kuchyňa, bar, veľká spoločenská miestnosť vhodná na spoločenské akcie. Celá budova je vhodná na veľké akcie, svatby alebo stretnutia veľkých partií.

Chatky

V druhej poľke nášho areálu sa nachádza 26 chatiek. Každá s kapacitou 5 lôžok s vlastným sociálnym zariadením a vlastnou kúpelňou.

Čo ponúkame

Firemné akcie

Plánuejte stretnutie svojich zamestnancov, aby ste utužili vzťahy v partii, alebo školenie vášho personálu? Presne pre Vás je náš hotel ideálny. Nájdete u nás veľkú konferenčnú mietnosť s kapacitou 80 osôb a ideálne vonkajšie priestory na rôzne aktivity…

Školy v prírode

Hotel Lomnistá je svojou polohou, ideálnym miestom pre organizovanie školy v prírode. Nachádzajú sa tu ihriská, športoviská, veľké trávnaté plochy, dve vodné nádrže, ohnisko na spoločné opekanie a drevené chatky situované neďaleko hotela. Veríme, že každé dieťa si tú nájde to svoje.

Sústredenia a stretnutia

Ponúkame vám ubytovanie v našom hoteli pre školské a koncoročné výlety. Úžasné prostredie nášho hotela, ktorý sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier, ponúka vhodné prostredie pre vašu triedu. Tieto ,,adapťakáky“ slúžia najmä na utuženie vzťahov v triede, ale aj zlepšeniu komunikačných schopností v skupinách a spolupráci.

Detské tábory

Vychutnajte si užasnú atmosféru areálu chatiek a hotela, ktorú dotvára čarovná príroda nízkych Tatier v doline Lomnistá! Každý deň otvárame bloky rôznych aktivít a krúžkov, a táborníci si môžu sami vybrať s kým a na akú hru sa pridajú! Na športy na super ihriskách, ručné práce, hudbu či divadlo!

 

Oslavy a svatby

Svadba je jednou z najkrajších chvíľ v živote mladých ľudí. Hotel Lomnistá Vám ponúka nezabudnuteľný zážitok Vášho veľkého dňa, umocnený nádhernou prírodou v prekrásnom horskom prostredí Lomnistej doliny. Náš hotel poskytuje ideálne prostredie na organizáciu veľkej svadby.