Firmné akcie

Školenie, konferencia, teambuilding na jednom mieste…

Plánujete firemnú akciu, konferenciu, alebo školenie pre Vašich kolegov? Vďaka kvalitnému technickému a materiálnemu vybaveniu, reprezentatívnym priestorom, skvelej gastronómii a pohodlnému ubytovaniu je náš hotel vhodným miestom pre spomenuté akcie.

Konferenčná miestnosť

Naša veľká konferenčná miestnost je ideálna pre väčšie podujatia – firemné stretnutia, školenia, semináre, prednášky či teambuildingové akcie.

Samotný hotel má kapacitu 90 miest, v konferenčnej miestnosti nájdete však až 100 miest. Náš hotel spája kvalitu vybavenia s úžasným prostredím, ktoré umožnuje striedať vaše aktivity vo vnútri s krásami vonkajšieho prostredia. V okolí nájdete množstvo príležitostí pre rekreáciu a oddych – ako sú športoviská (futbalové, basketbalové a volajbalové ishriská), ale aj krásy prírody okolo nášho areálu.

Hlavným cieľom teambuildingu je posilniť tímového ducha, vzájomnú spoluprácu a kooperáciu a podporiť motiváciu. Preto zoberte Vašich zamestnancov k nám na Lomnistú a zažite kvalitný čas strávený vzájomnou komunikáciou a spoločnými aktivitami.

Dlhé roky sa naša firma zabezpečuje rôzne teambuilding a firemné akcie pre množstvo spoločností. Našou snahou je implementovať prostriedky zážitkovej pedagogiky do fungovania tímov – vašich zamestnancou. Naši lektori sú absolventi viacerých škôl zemeriavajúcich sa na zážitkovú pedagogiku a vedia vám zabezpečiť kvalitný a pútavý program počas celého pobytu u nás.

Pre viac informácii píšte na mail: info@ckboomerang.sk

Vybavenie konferenčnej miestnosti

  • Dataprojekto
  • Veľkoformátová televízia
  • Ozvučovacia sústava
  • Sedenie pre 100 ludí s možnosťou pracovať v menších kolektívoch.

Služby, ktoré ponúkame pre firemné akcie

  • Stravovanie – súčasťou nášho hotela je reštaurácia
  • Bar a cafeteria – počas celého pobytu vám vieme zabezpečiť občerstvenie
  • Možnosť zabezpečenia teambuildingu formou zážitkovej pedagogiky 
  • Ohnisko a grill – môžete využiť naše vonkajšie posedenie, ale ja možnosti vonkajších aktivít