Ubytovanie

Ubytovanie v chatkách

Vychutnajte si krásnu prírodu v našom hoteli Lomnistá. Horský hotel dých jedinečnou atmosférou. Hlavná budova ponúka dva oddelené trakty pre ubytovaných hostí a samostatný apartmán na prvom poschodí. Všetky izby, mimo apartánov, sú pospájané do dvojbuniek a majú spoločnú kúpeľňu a toaletu. To znamená, že jednu bunku tvoriua dve izby (2+3 osoby) a majú samostatnú kúpeľku a toaletu. Ubytovanie je pre to vhodné aj pre rodičov s deťmi.

Na prízemi vo vstupe do hotela nájdete recepciu, kde vás náš milý personál privíta, ukáže vám hotel a následne vás ubytuje. Oproti recepcii nájdete našu reštauráciu, kde podávame jedlo, ktoré ste si objednali. Priamo nad jedáňou nájdete spoločenskú miestnosť, ktoré pojme až 100 osôb. Samotný hotel má celkovú kapacitu 90 osôb a v areáli sa nachádajú aj chatky s celkovou kapacitou 125 osôb.

Pýchou nášho hotela je spoločenská miestnosť, ktorá je vhodná na organizáciu veľkých spoločenských akcií ako sú svadby, alebo rôzne firemné akcie.
Hotel je vhodný ako pre veľké akcie ako sú tábory, svadby, školy v prírode a lyžiarske výcviky, ale zároveň je vhodný aj pre rodinné akcie. Samotná poloha hotela umožnuje bohaté možnosti na turistiku cez jar a jeseň, zároveň ponúka vďaka svojej polohe aj vhodné podmienky pre lyžiarov. V okolí sa nachádza veľké množstvo lyžiarskych svahov a je len na vás ktorý z nich si zvolíte. V celom hoteli je pokrytie wifi sieťou a vo vybraných izbách sa nachádza televízor. Psíčkari u nás majú tiež dvere otvorené.

Areál

Pýchou nášho strediska je rozsiahly areál a jeho jedinečné spojenie s prírodou Nízkych Tatier. V areáli nájdete rôzne druhy športových ihrísk či už na basketbal, futbal, ale aj multifunkčné ihrisko a plážové volejbalové ihrisko. Nájdete u nás aj dve prírodné vodné nádrže, centrálne veľké ohnisko, ale aj strelnicu. Samozrejmosťou je aj vonkajšie posedenie so stolmi aby sme si mohli užívať jedlo aj vonku. Stredisko je obklopené zmiešanými lesmi a lúkami a my tu už poznáme „svoje“ miesta na hranie, šport a turistiku.
Areál je oplotený prírodnou hranicou zo západnej strany potokom a z východnej strany lesom. Areál je uzavretý bez prístupu verejnosti a vytvára tak bezpečné prostredie.

Preto neváhajte a zažite tu pravú atmosféru horského hotela na úpätí Nízkych Tatier. V našom rezervačnom systéme si nájdiťe vhodný termín, ktorý by vám vyhovoval a prídite si k nám užiť trochu pokoja v lone Tatranskej prírody. V podstránke kam na výlet nájdete tipy na turistické výlety, kde sa môžete ísť okúpať, ale aj kde si môžete ísť zalyžovať v okolí nášho hotela. Tešíme sa na vás!