Vek

Od 12 do 17 rokov

Platba

Splátky, rekreačné poukazy, odložená platba

Termíny

Cez týždeň počas Silvestra

Cena

Od 219 Eur

Chcete zažiť úžasnú zábavu so skvelími vedúcimi, ktorých poznáte z leta? Zároveň si užiť super čas počas silvestra. Pokiaľ máte 12 až 17 rokov je silvestovský teen tábor presne pre vás.

[dsm_image_carousel gallery_ids=“237553,237552,237559,237551,237548,237556″ centered_slides=“on“ slide_to_show=“1″ speed=“700″ space_between=“15px“ arrow_position=“inside“ show_lightbox=“on“ arrow_color=“#ffffff“ _builder_version=“4.11.1″ width_last_edited=“off|desktop“ custom_margin=“-30px||||false|false“ border_width_all_image=“1px“ border_color_all_image=“#ffffff“ global_colors_info=“{}“][/dsm_image_carousel]

Silvester a skvelý čas s úžasnou partiou!

Skvelá partia rovestníkov vedená skúsenými vedúcimi, kde si užijete zábavu, ale aj spoznáte nových ľudí. Zažite silvester plný zábavy a programu, ktorý si zapamätáte na celý život. Máte sa na čo tešiť!

 

Turnus Začiatok Koniec Cena
Silvestrovský teen tábor Lomnistá 27.12.2021 Pondelok 02.01.2022 Nedeľa 6 dní / 5 nocí- 219 Eur
 
Doprava do tábora
Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratisalavy v cene 28 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nsledovne:
•Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Banska Bystrica – Tábor Lomnistá

Silvester a skvelý čas s úžasnou partiou!

Skvelá partia rovestníkov vedená skúsenými vedúcimi, kde si užijete zábavu, ale aj spoznáte nových ľudí. Zažite silvester plný zábavy a programu, ktorý si zapamätáte na celý život. Máte sa na čo tešiť!

 

Turnus Začiatok Koniec Cena
Silvestrovský teen tábor Lomnistá 27.21.2022 Pondelok 02.01.2022 Nedeľa 6 dní / 5 nocí- 219 Eur 
Doprava do tábora
Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratisalavy aj z Košíc v cene 28 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nsledovne:
•Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Zvolen – Banska Bystrica – Tábor Lomnistá

Program teen tábora

Táborový život a tradície

Posledné dni a hodiny starého roka zrátame spolu so skvelou partiou z celého slovenska. Čakajú nás hry a program zameraný na násťročné deti. Užijeme si hry vonku v snehu, v krásnej prírode Nízkych Tatier, ale aj vo vnútri, v super hoteli! Skvelá hudba, filmy pri krbe a pohodička -ízi čil.

Fajnové jedlo a Silvestrovská párty s ohňostrojom. Čo prinesie nový rok? No predsa nových, lepších nás! Pridajte sa do správnej partie starých aj nových kamošov z leta a stretnite parťákov vo vašej vekovej kategórii. Užijeme si spolu týždeň zimných prázdnin vyplnených oddychom a aktivitami vytvorenými len pre nás!

Aktivity, šport a táborová hra

Aktivity

Cez deň na svahu, večer kopec zábavy. Presne o tom sú naše lyžiarske tábory.

Čo u nás určite zažijete?

  • lyžovačku
  • táborák
  • diskotéku a hudobný program
  • nočnú hru
  • super aktivity a táborovú hru, ktoré budú viesť naši skvelí vedúci!
Typický deň v lyžiarskom tábore!

Ráno

Len ráno otvoríš oči a vstaneš z postele, už z okna chatky vidíš kopec bieleho snehu, ktorý cez noc napadol. A tak si oblečieš oteplovačky, termoprádlo a nahodíš sa do teplákov. Samozrejmosťou je aj ranná hygiena a potom hurá na rannú rozcvičku, veď pred lyžovačkou sa treba rozcvičiť! Po rozcvičke nás čakajú super raňajky, môžeš si vybrať či si dáš raňajky na slano alebo na sladko, mňam.

 

Po raňajkách nás čaká chystanie sa na svah. Naobliekame sa teplo, zoberieme si kompletnú lyžiarsku výbavu a hlavne nezabudnúť na prilbu! ,,Ponáhlajte sa“ kričí hlavný vedúci, aby sme sa už všetci naložili do mikrobusu a vydali sa už smerom na svah.

Sme tu! Krátka porada, rozdelenie sa do skupiniek a ideme lyžovať. A keď neviem lyžovať? Nie je problém naši skúsený vedúci/inštruktori ťa naučia.

Obed

Prišiel čas obeda. Obed máme vždy na svahu v podobe bagety, niečoho sladkého a teplého čaju na zahriatie. A potom hurá naspäť na svah, veď nás čaká ešte poľka dňa plná lyžovania.

Večer

,,Fuu, to som unavený“ čo teraz? Noo poďme sa poriadne najesť, čaká nás sýta večera v podobe polievky a niečoho chutného.  Po večeri nás čaká spoločný program, či už filmový večer, aktivity, quiz alebo kopec iného na čo si len spomeniete.

Na záver dňa nás ešte čaká čas strávený spoločne na chatkách so super vedúcimi.

 

Ak chceš zistiť čo nás čaká, pridaj sa k nám do partie a zaži tú pravú zimnú táborovú atmosféru, super kamošov a kamošky a jednoducho: „Uži si zimu s nami!“

Prečo si vybrať naše lyžiarske tábory?
– 7 dní a 6 nocí v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku
– termíny počas zimných, polročných a jarných prázdnin – vždy od soboty do soboty (okrem polročného tábora)
– celodenná lyžovačka, kopec zábavy na svahu a večer oddych so skvelými vedúcimi
– deti sú rozdelené podľa svojicch lyžiarskych schopností do skupín a každú skupinu má nastarosti jeden vedúci
– celotáborové hry za ktoré deti získavajú odznaky a ocenenia
– výborný program a zábava vďaka nášmu skvelému tímu vedúcich z našej organizácie, ktorí sú zárukou vynikajúcej atmosféry a programu
– kvalifikovaný personál – jedineční, mladí ľudia, ktorí robia skvelú zábavu a starajú sa o svojich mladších bratov a sestry
– na jedného vedúceho/animátora pripadá iba 8 detí a v každej chatke bývajú spolu s deťmi aj dospelý vedúci/animátor.
– kvalifikovaný zdravotník 24 hod. denne
– strava 5x denne vrátane pitného režimu: veľké raňajky, desiata, obed na svahu, olovrant, večera, k dispozíci je stále čaj, alebo malinovka
– možnosť využiť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy, alebo Košíc za 28 Eur obojsmerne
– možnosť využiť platbu formou mesačných splátok, alebo odklad platby

Super silvester

Skvelí táboroví vedúci

Súťaže

Dobrodružné hry

Zábava po večeroch

Program pre nástročných

Diskotéka

Úžasná partia nástročných

Zážitky, ktoré sa ti vrátia

Rekreačné stredisko Lomnistá v Jesenie

Teen tábor prebieha v rekreačnom stredisku Lomnistá v Jesenie. V areáli sa nachádza hlavná budova s kapacitou 70 tábrníkov a 26 chatiek každá s kapacitou 5 táborníkov. Každá chatka je vybavená vlastným WC a kúpeľňou. Celý areál má skevelú horskú atmosféru najmä vďaka umiestnení areálu, na úpätí Nízkych Tatier.

Hlavná budova skrýva kuchyňu, jedáleň, spoločenskú miestnosť s krbom a veľku spoločenskú miestnosť. Celý priestor je prispôsobený naším táborovým výmyslom a aktivitám, preto tu nájdete hudobnú aparatúru, priestor na ručné práce, televízor a všetko ostatné čo potrebujeme na naše táborové šantenie!

Pýchou nášho strediska je obrovský rozsah areál a jeho jedinečné spojenie s prírodou Nízkych Tatier. V areáli nájdete rôzne druhy športových ihrísk či už na basketbal, futbal, ale aj multifunkčné ihrisko a plážové volejbalové ihrisko. Nájdete u nás aj dve prírodné vodné nádrže, centrálne veľké ohnisko, ale aj strelnicu. Samozdrejmosťou je aj vonkajšie posedenie so stolmi aby sme si mohli užívať jedlo aj vonku.

Stredisko je obklopené zmiešanými lesmi a lúkami a my tu už poznáme „svoje“ miesta na hranie, šport a turistiku 😀 . Areál je oplotený prírodnou hranicou zo západnej strany potokom a z východnej strany lesom. Areál je uzavretý bez prístupu verejnosti a vytvára tak bezpečné prostredie a zázemie len pre naše táborenie!

Multifunkčné ihrisko

Futbalové a basketbalové ihrisko

Lúky, lesy, príroda

Potok na vodné hry a prírodné vodné nádrže

Posedenie a ohnisko

Ozvučené priestory

Turistické chodníky

Spoločenská a krbová miestnosť

INFORMÁCIE PRE RODIČOV

Príchod do tábora

Tábor začína o 17:00 hod. Pri príchode k mikrobusu, alebo priamo do tábora budeme od vás potrebovať vyhlásenie rodiča a lekára o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa (podpísané rodičom alebo zodpovednou osobou najneskôr jeden deň pred nástupom do tábora a ošetrujúcim lekárom najskôr jeden mesiac pred nástupom do tábora, v zmysle vyhlášky MZSR 526/2007) a neoverenú fotokópiu Zdravotného preukazu dieťaťa. V prípade potreby, Vami popísané (vytlačené na A4) zdravotné problémy, lieky, užívanie a iné potencionálne zdravotné riziká. Link na zdravotné prehlásenie, nájdete tu.

Tábor končí o 10:00 hod. Plánovaný príchod do Bratislavy je o 13:00 hod.

Doprava

CK Boomerang poskytuje do všetkých svojich táborov aj dopravu autobusom priamo do tábora a len za 28 € obojsmerne.

Bratislava

V Bratislave je plánový zraz o  v deň odchodu. Stretneme sa na parkovisku pri IKEA, sektor „D“ pre autobusy. Autobus bude označený ceduľkou CK Boomerang.

Ak ste za dopravu nezaplatili cez účet, prosíme Vás aby ste ho uhradili vodičovi priamo na mieste.

Deň príchodu do tábora a prvá noc

Tábor začína o 17:00 hod. Deti sa po príchode do tábora začínajú stravovať večerou, ktorá je o 19.00 hod. Prosíme rodičov, aby deťom pribalili jedlo, ktoré im vystačí v príchodový deň do tejto hodiny. Nemusíte pribaľovať priveľa jedla. Jedlo, hlavne potraviny so zárukou, ktoré deti nezjedia do tejto hodiny budeme kontrolovať a likvidovať. Je to postup v súlade s vyhláškou o organizovaní tábora.

Aklimatizácia: Deti môžu prvý deň cítiť určitú neistotu zo zmeny prostredia a z nových detí. Niektoré deti môžu mať problém prvú noc zaspať, alebo sa ráno zobudiť a to kvôli vzrušeniu z takéhoto pobytu. Môže sa stať, že nebudú hneď prvý deň vedieť čo si o tom myslieť, prípadne sa budú cítiť mierne diskomfortne a môže sa stať, že Vám zavolajú a budú žiadať o návrat domov.

Je veľmi dôležité to brať s odstupom a rezervou a nechať pôsobiť našich vedúcich a vôbec celé prostredie, nechať deťom trochu času na aklimatizáciu. Deti si obyčajne hneď na ďalší deň zvyknú, čomu prispieva individuálny prístup našich vedúcich.

Kontakt s dieťaťom a návštevy

Mobilné telefóny detí.  Vážený rodičia, chceli by sme vás upozorniť na tú skutočnosť, že telefóny deťom zberáme a v čase po návrate zo svahu majú deti vymedzený čas na telefonovanie domov. Prispieva to k bezpečnosti na svahu, ale aj k celkovej táborovej atmosfére. Návrat zo svahu býva medzi 17:00 až 18:00.

V pripade, že vaše dieťa nebude mať mobil môžete nás v čase medzi 17:00 až 18:00 kontaktovať cez telefón na telefónnom čísle XXX

V prípade nutnosti návštevy nás vopred kontaktujte. Zároveň vás žiadame, aby ste sa nevstupovali do areálu táboriska. Ďakujeme

 

Čo si zbaliť zo sebou

Čo si zbaliť

Vzhľadom na charakter tábora odporúčame do kufra, batoha, či cestovnej tašky okrem iných vecí pribaliť aj nasledovné:

Na oblečenie: UPOZORNENIE!!!!!!! Tábor sa koná v zimných mesiacoch preto by sme Vás radi poprosili, aby ste na to pri balení mysleli. Teplé oblečenie, teplé tričká, sveter, spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu, plavky.

Ostatné dôležité veci: Uterák, mydlo, šampón, zubná kefka a pasta.
Čo je lepšie nechať doma!: Drahé oblečenie, nožík, elektroniku, mobilné telefóny ( upozorňujeme, že mobilné telefóny deti budú mať v obmedzenom čase, aby nenarúšali chod tábora), šperky a iné cennosti, malovátka a parfémy. Na základe dlhoročných skúseností, sa nám opakovane potvrdzuje, že kazia táborovú atmosféru.

Peniaze: Odporúčaná suma, na bežné výdavky detí sa pohybuje okolo 30€.  Peniaze si môžu uschovať deti alebo ich môžete dať uschovať priamo zodpovednému vedúcemu na to určenému pri nástupe dieťaťa do autobusu alebo pri osobnom odovzdávaní dieťaťa. 

PRED ODCHODOM NEZABUDNITE

Kópia kartičky poistenia

Úhrada a informácie o doprave

Teen tábor v Lomnnistej

Rekreačné Sterdisko Lomnistá v Jasenie

Ako sa prihlásiť?

Online prihláška do tábora – Možnosť a spôsob platby – Storno podmienky v prípade ochorenia – Poistenie
Prečítajte si viac
Online prihláška
Prihláška do nášho tábora je online formulár, ktorý zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.
Akonáhle formulár vyplníte a odošlete, na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.
V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby a dopravy.
Platba
V prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:
•Celá platba prevodom do siedmych dní.
•Splátky podľa vlastného uváženia. Počet splátok a výšku prosím uveďte do poznámok k platbe.
•Odložená platba – platba v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Pri odklade platby viac ako mesiac vás prosíme o uhradenie zálohy za tábor vo výške 50 Eur.
Storno podmienky
Pre detské tábory a zájazdy v rámci Slovenskej Republiky platia storno podmienky nasledovne:
a) 35 – 21 dní pred nastúpením na zájazd – 30 % z celkovej sumy za zájazd,
b) 20 – 7 dní pred nastúpením na zájazd – 50 % z celkovej sumy za zájazd,
c) 6 – 0 dní pred nastúpením na zájazd – 75 % z celkovej sumy za zájazd.
Poistenie
Všetkým táborníkom doporučujeme sa pripoistiť. Cena poistenia je 0,80 € na jeden deň. V poistení je zahrnuté poistenie storna, batožiny, záchrany, úrazové poistenie a zodpovednosti za škodu. Viac si môžete prečítať na tomto linku.