Vyberte si predbežné, alebo záväzné prihlásenie

Ako sa prihlásiť?

 

Vyplňte online formulár – prihlášku, ktorá zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.

Akonáhle prihlášku vyplníte a odošlete, na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.

V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby, dopravy a príplatkoch za program.

Prihláška - online formulár

Kliknite sem pre vyplnenie prihlášky do tábora

Máte otázky?  Kontaktujte nás!

Na základe predbežného záujmu Vás budeme kontaktovať emailom, alebo telefonicky, aby sme odpovedali na Vaše otázky, alebo vytvorili rezerváciu cez telefón. Prosím napíšte nám vaše požiadavky, alebo otázky s ktorými Vám môžeme pomôcť. Ďakujeme.

Please select a valid form

Dôležité informácie v záväznej prihláške

Platba 

V prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:

  • Celá platba prevodom do siedmych dní.
  • Splátky podľa vlastného uváženia. Počet mesačných splátok a ich výšku prosím uveďte do poznámok k platbe. Prosím napíšte nám počas ktorých mesiacov a akú platbu si prajete uhrádzať.
  • Odložená platba – platba v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Pri odklade platby vás prosíme o uhradenie zálohy za tábor vo výške 50 Eur. 

Doprava

Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratislavy aj z Košíc v cene 28 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nasledovne: 

  • Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Kremnica – Tábor NPDL
  • Košice – Prešov – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin – Turčianske teplice – Tábor NPDL
  • V prípade, že nie ste rozhodnutí napíšte nám mail, najmenej 7 dní pred turnusom ako ste sa rozhodli s dopravou. V opačnom prípade budeme rátať, že využijete individuálnu dopravu. 

Poistenie 

Všeobecné zmluvné podmienky

V prípade akýchkoľvek otázok sa prosím na nás obráťte emailom, alebo telefonicky! 

 

Voucher – Darčekový pokukaz

Darujte pre seba a svojich blízkych Voucher na tábor! Jednoducho vyplňte krátky formulár a my Vám pošleme darčekový pokaz na tábor, alebo sumu ktorú si zvolíte!