Práca plná zábavy a priateľstiev

Pridaj sa k nám!

Práca v letnom tábore to je super zábava v skvelom kolektíve mimo domova, kde nič neminieš a zárobíš skoro ako na brigáde! Pozri si otvorené pozície a výhody a benefity. Neváhaj a vyplň prihlášku!

Zaži super leto a objav svet detských táborov!

Byť vedúcim v našom tábore je jedinečná zábava, ale aj obrovská zodpovednosť. Na jedného vedúceho pripadá maximálne 8 detí. Je to preto, že v našich táboroch sa vedúci musí skutočne stať veľkým bratom, alebo veľkou sestrou našich detí. Krásny pocit z priateľstiev a úspešného tábora je veľkou odmenou pre všetkých, ale pobyt v tábore a vedenie detí môže od vedúceho vyžadovať zručnosti a ochotu, ktoré si vyžadujú veľa osobnej snahy a energie.

Či už je to ranná hygienická tortúra niektorých obyvateľov, alebo nočný výlet do kuchyne na zasýtenie polnočných hladošov, zážitok z nášho tábora je jedinečný a veľakrát naši vedúci priznali ako veľmi ich zmenil ale hlavne naplnil. Služba je jedným z ušľachtilých cieľov človeka. Služba deťom a „mladším bratom a sestrám“ je nesmierne krásny a naplňujúci pocit, ktorý sa násobí v prostredí detského tábora.

Uchádzači na vedúcich v našom tábore by mali byť veselí a nadšení mladí ľudia, fanúšikovia nekonečných srandičiek a dobrej nálady, ale hlavne detí! Je dobré ak už máte skúsenosti s výchovou a vedením detí a mládeže, ale nie je to podmienkou. Tiež je dôležité aby ste mali blízko k jednej z našich táborových aktivít, aby mohli v tábore na seba prevziať zodpovednosť za vedenie dotyčnej aktivity.

Ak po prečítaní tohto textu rozmýšľate či nám napísať, alebo nie, tak nerozmýšľajte sami, ale dajte nám o sebe vedieť. Stačí vyplniť online prihlášku a my sa vám hneď ozveme!

Podľa vašej prihlášky budeme z uchádzačov vyberať potrebný počet vedúcich a hneď každého informovať o našom výbere. Uchádzač musí byť plnoletý. Každý vedúci sa môže zúčastniť viacerých táborov a  turnusov. Čím skôr sa prihlásite, tým skôr Vám budeme vedieť ponúknuť miesto v tábore.

Za prácu v našom tábore ponúkame aj finančnú odmenu, napriek tomu zvykneme hovoriť, že to nie je práca za peniaze, ale z nadšenia. O výške odmeny a ďalších informáciách na toto leto sa môžete informovať telefonicky v našej kancelárii.

Pozície v našich táboroch

Vedúci oddielu - táborový veduci / animátor

Vedúci v našom tábore má spravidla na starosti 7-8 detí v jednom teepee/chatke. Deti sú rozdelené podľa veku a pohlavia a každá veková skupina má svoje špecifiká, no vo všeobecnosti vedúci potrebuje trpezlivosť a záujem. Je dôležité poznať nielen mená svojich detí, ale popri večerných rozhovoroch pri ohni sa dozvedieť aj niečo o ich rodine, túžbach a snoch. Stať sa vedúcim môže každý zodpovedný človek schopný rozprávať sa s dieťaťom z očí do očí, smiať sa a hrať, no i vyriešiť občas nejaký problémik. Stačí mať otvorené srdce i hlavu. Ak sa v lete rád/rada smejete po lesoch a lúkach a páči sa vám detská úprimnosť, radi vás u nás privítame!

Aktivitový vedúci

Pozícia aktivitového vedúceho je určená pre vedúcich, ktorí dosiahli 18 rokov a chcú sa zapájať do táborového života, bez nutnosti viesť oddiel detí. V tejto pozícii preberáte zodpovednosť za vedenie aktivít, ktoré vám hlavný vedúci určí. Zodpovedáte za ich prípravu, samotný priebeh a následné upratanie všetkých pomôcok. Samozrejme sa zapájate aj do táborového života – do celotáborových hier a táborového diania.

Zdravotník

Na prácu zdravotníka v našom tábore je potrebné, aby ste mal ukončenú strednú zdravotnícku školu v odbore zdravotnícky asistent, sestra alebo bakalársky stupeň zdravotníckeho odboru. Práca v detskom tábore nie je žiadna veda. Stačí, aby ste vedel ošetriť bežné zranenia, vybrať kliešťa alebo vedieť vybrať správny liek pri probléme dieťaťa. Nezabudnite si pribaliť spoľahlivosť a zodpovednosť, keďže na starosti budete mať lieky všetkých detí. Ak máte rád deti a zábavu, prácu na leto máte jasnú!

Jazdecký inštruktor - v tábore NPDL

Pozícia koniara obnáša starostlivosť o kone a povinnosti jazdeckého inštruktora detí. Kone sa väčšinu času pasú, ale je potrebné pravidelne presúvať oplôtky, pravidelne napájať kone a udržovať ich v čistote. Okrem základnej starostlivosti o kone je potrebné si organizovať jazdecké hodiny s deťmi a tejto základnej starostlivosti ich aj naučiť. Každý turnus má rozdielny počet jazdeckých hodín – podľa požiadaviek, a deti ovládajú jazdenie na rôznej úrovni. Preto je potrebné hodiny prispôsobiť. Ak zvládáte samostatnú robotu okolo koní, troška organizovania a vieš to trocha aj s deťmi, tak sa na vás na našom tábore už tešíme.

Hudobný inštruktor - v tábore sing & rock

Viete hrať na hudobný nástroj? Ste na správnom mieste. Využite svoj talent a pridajte sa k nám. Zažite leto plné hudby s skvelími a talentovanými deťmi, ale aj skvelou partiou vedúcich. Čakajú vás zážitky na, ktoré nezabudnete!

Plavčík - v tábore Môťová

Ide o pozíciu v tábore Môťová. Plavčík má na zodpovednosť bezpečnosť akivít na vode, ako je člnkovanie, plávanie a podobne. Zároveň v prípade núdze vie poskytnúť prvú pomoc, záchranu topiaceho sa a vie edukovať táborníkov o bezpečnosti pri vode.

Ide o zodpovednú robotu, na ktorú si vyžadujeme aj platný certifikát (či už od červeného kríža alebo iné).  Môžete sa tešiť, ale aj na super partiu, zábavu a nezabudnuteľné spomienky.

Technický vedúci

Ide o pozíciu, na ktorú treba zodpovedného a technicky zdatného človeka s vodičským preukazom. Jeho práca obnáša technickú stránku táborového života, ako je vozenie stravy k nám na táborisko, zabezpečiť dostatok úžitkovej vody na táborisku či už na umývanie riadu, rúk alebo zúbkov a sprchovanie detí, prípadne drobné opravy. Takže ak ste schopný, spoľahlivý a máte nejaké to povedomie o fungovaní elektriky a čerpadla, táto pozícia je stvorená pre vás.

Výhody & Benefity

Leto podľa seba

Pracujte na turnusoch, ktoré vám vyhovujú a spojte prácu a zábavu počas leta. Všetky termíny sú vecou dohody.

Skvelá partia

V tábore takmer určite stretneš zaujímavých rovesníkov!!! Sú to vzťahy, ktoré takmer vždy pokračujú aj po tábore či už naživo, alebo online!

}

Nezabudnuteľné chvíle

Super program a jedinečná partia! Prežijeme spolu chvíle, na ktoré budeme dlho spomínať  a vďaka nim sa tešiť opäť o rok do tábora!

Táborové tričko a spomienkové predmety

Ako správny „camper“ musíš aj ty reprezentovať naše farby! 😀  A preto sa môžeš tešiť na táborové tričko a iné vychytávky!

Starosti pusti z hlavy

Nechaj prácu a školu za dverami a vyraz k nám, kde tvojim hlavným programom bude, či sa pôjdeš s deťmi okúpať, alebo sa hrať! 😀

Zárobok bez nákladov

V tábore je ubytovanie a strava súčasťou odmeny a preto si zárobok odnesieš domov celý!

Výlety a atrakcie

Vedúci v našich táboroch maju výlety hradené, takže za vstup na kupko a podobne určite neplatíš!

Doprava do tábora

Pridaj sa k našej organizovanej doprave a my ťa dovezieme tam aj naspäť úplne free, gratis, zadarmo!

Komunikácia a vedenie

Pri práci s deťmi získaš obrovské skúsenosti a prax vo vedení a v komunikácií. Sú to zručnosti potrebné pre každú profesiu!

Nové zručnosti a skúsenosti

Počas tábora si vyskúšaš kopec nových úloh a aktivít, a naučíš sa veľa nového. Pobyt v tábore je po všetkých stránkach prínosom!